سایز متن   /

سرپرستی محمود مهرمحمدی بر دانشگاه فرهنگیان در ۴ سال گذشته، اتفاقات عجیب و مبهمی را در این دانشگاه رقم زده است. در آخرین نمونه از این دست اقدامات، سرپرست دانشگاه فرهنگیان در آخرین دقایق کاری سال ۹۵ با دو انتصاب عجولانه موجب حیرت حامیان دولت و فعالان سیاسی و رسانه ای آموزش و پرورش گردید.

انتخاب دو تن از نیروهای اصولگرا و از مدیران دولت محمود احمدی نژاد در واپسین روز کاری سال ۹۵ به عنوان مدیرکل امور پشتیبانی و مدیر کل امور ایثارگران دانشگاه فرهنگیان با حکم سرپرست و معاون اداری مالی این دانشگاه صورت گرفت.

مهرمحمدی همچنین در سالهای گذشته در مقابل بازنشستگی قریب به بیست تن از مدیران غیرقانونی این دانشگاه (دارای مدارک معادل!) و با بیش از ۳۰ سال سنوات خدمت، مقاومت نموده و بر ادامه این روند غیرقانونی صحه گذارده است. بنظر می رسد مهرمحمدی در ماههای منتهی به انتخابات و از سر مصلحت اندیسی سیاسی! قصد نزدیک شدن به جریانات اصولگرا برای باقی ماندن بر کرسی دانشگاه فرهنگیان را دارد! این درحالیست که ادامه حکم سرپرستی وی صرفا به جهت مقاومت نیروهای اصولگرا با مدیریت وی بر این دانشگاه بوده است و قطعاْ با امتیاز دادن به نیروهای اصولگرا و پشت پا زدن به آرمانهای دولت اعتدال مرتفع نخواهد شد

گفتنی است با گذشت نزدیک به ۴ سال از دولت محمود احمدی نژاد، کماکان در سازمان مرکزی دانشگاه فرهنگیان، اکثریت مدیران جزو نیروهای سیاسی جبهه پایداری و اصولگرا هستند و بابت حمایت های کمیته انتصابات این دانشگاه از نیروهای اصولگرا، تندروهای احمدی نژادی جریان را در دست دارند.
مدیر حوزه ریاست و معاون اداری مالی از جمله افراد ذی نفوذ در انتصابات هستند.

دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی