سایز متن   /

در پی انتشار گزارش نشست نخبگان فرهنگی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی (جمنا) و بخش هایی از سخنرانی مهندس محمود فرشیدی وزیر پیشین آموزش و پرورش در دولت محمود احمدی نژاد، با روتیتر «محمود فرشیدی، وزیر اسبق آموزش و پرورش» و تیتر «دشمنان مردم را به حضور در انتخابات تشویق می کنند» دفتر ایشان جوابیه ای را به شرح ذیل ارسال نموده اند که طبق قوانین مطبوعات ورسانه ها، در همان بخش و همان صفحه (سرتیتر صفحه نخست) تارنما منتشر می گردد.

متن کامل این جوابیه به شرح ذیل است:

سردبیر محترم سایت تابان

با سلام و احترام

در خصوص تیتر سخنرانی مهندس فرشیدی وزیر اسبق آموزش و پرورش و مسیول کمیته فرهنگیان جبهه مردمی نیروهای انقلاب، تحت عنوان «دشمنان مردم را به حضور در انتخابات تشویق می کنند» به اطلاع می رساند، عین مطلب بیان شده که در متن خبر هم موجود است که «دشمن سیاست خود را تغییر دارده و از تشویق مردم به عدم شرکت در انتخابات، به سیاست تشویق به حضور، البته در مسیر موذیانه خودش، روی آورده است» ملاحظه می شود که تیتر رسانه تابان کاملاً هدف گوینده را تحریف کرده است. لذا لازم است در اسرع وقت نسبت به اصلاح تیتر و درج این توضیح اقدام فرمائید.

                                                                                                                                                                      دفتر مهندس فرشیدی

لازم به توضیح است که هیئت سردبیری تارنمای تابان خود را مبرا از ادعای «تحریف هدف گوینده» مندرج در این نوشتار دانسته و لذا طبق تصمیم این هیئت در صورت لزوم نسبت به ارائه توضیحات لازم در زمینه انتخاب تیتر گزارش اقدام خواهد شد.

دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی