سایز متن   /

در حالی که گمانه زنی ها در رابطه با انتخاب وزیر دولت داوزدهم ادامه دارد، اخبار جدید از منتفی شدن احتمال حضور وزرای زن در کابینه دولت دوازدهم حکایت دارد. الیسا حضرتی، نماینده متهران در مجلس شورای اسلامی در آخرین توئیت خود با اعلام این خبر گفت: تا کنون نام هیچ زنی برای وزیر شدن در دولت دوازدهم مطرح نیست و با این شرایط احتمال حضور وزیر زن منتفی است.

در نتیجه سه تن از گزینه ها در جمع پرتعداد افراد مطرح برای وزارت آموزش و پرورش یعنی خانم مولاوردی، سعیدی و حکیم زاده از این لیست کنار گذاشته شدند. همچنین روز گذشته نام  مجتبی زینی وند و علی زرافشان به عنوان گزینه های جدی تصدی وزارت آموزش و پرورش مطرح گردید. علی زرافشان از نزدیکان حسین مظفر وزیر جنجالی دولت اصلاحات و از اصولگرایان میانه رو است و مجتبی زنی وند حمایت اعتدال و توسعه را با خود دارد.

این در حالیست که در لیست های غیر رسمی اسامی کابینه دولت داوزدهم نام جواد اطاعت به چشم می خورد. در سوی دیگر تشکل های سیاسی فرهنگیان آشکارا از گزینه های مدنظر خود برای وزارت آموزش و پرورش اعلام حمایت نمودند. در همین زمینه سمیع الله حسینی مکارم به عنوان گزینه اصلی مدنظر مجمع فرهنگیان ایران اسلامی و علی محمد مصلحی به عنوان گزینه انجمن اسلامی معلمان معرفی شده اند.

دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی