سایز متن   /

صفحه اجتماعی/ضمیمه بوشهر روزنامه شرق- آموزش و پرورش به‌عنوان گسترده‌ترین نهاد فرهنگی- اجتماعی، رسالت خطیر فراهم‌آوردن زمینه‌های لازم برای جامعه‌پذیری نسل جوان را بر عهده دارد. فعالیت‌های آموزشی و تربیتی این نهاد، نقش پایدار و ماندگار در شکل‌گیری شخصیت کودکان و نوجوانان را داراست و چگونگی حال و آینده جامعه را رقم می‌زند.
تعلیم و تربیت از تغییرات گوناگونی که در عصر حاضر همه تار و پود زندگی بشر را در بر گرفته مستثنی نیست. از این‌رو تحول در آموزش و پرورش به یک ضرورت اجتناب‌ناپذیر تبدیل شده است. مضافا این‌که آموزش و پرورش در جهان متغیر امروزی به‌عنوان مولفه‌ای تاثیرگذار در اداره آینده کشور-به‌دلیل پیچیدگی روابط و تعاملات و تغییر عوامل محیطی و سازمانی-مستلزم رعایت ملاحظات متعددی است.
شناخت و آگاهی نسبت این ملاحظات و شرایط آینده تعلیم و تربیت، نیاز اساسی سیاست‌گذاران و مدیران عالی این نهاد مهم و سایر مؤسسات جامعه است. خوشبختانه در استان بوشهر به‌همت و با نگاه دور‌اندیشانه نماینده عالی دولت تدبیر و امید؛ آموزش و پرورش در مسیر و مدار پیشرفت علمی و آموزشی قرار گرفته و گام‌های مؤثری نیز برای ارتقای کیفیت تحصیل فرزندان فردای فروزان استان برداشته شده است که در یادداشت آتی بیشتر به آن‌ها می‌پردازم.
این‌جانب آغاز به کار نمایندگی روزنامه وزین «شرق» در استان بوشهر را به فال نیک می‌گیرم و برای دست‌اندرکاران کوشای آن ضمن شادباش، آرزوی بهروزی و پیروزی روزافزون دارم.

دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی