سایز متن   /

پنجمین کنگره سراسری انجمن اسلامی معلمان ایران صبح امروز (پنج‌شنبه ۱۹ اسفندماه) و با حضور وزیر آموزش و پرورش، دکتر دانش آشتیانی و عارف نماینده شهر تهران و جمعی از نمایندگان فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی برگزار گردید. به گزارش تابان در ابتدای این برنامه، عبدالرزاق موسوی دبیر کل انجمن های اسلامی معلمان ضمن تاکید بر لزوم پیگیری مسائل معیشتی و افزایش سطح رفاه و منزلت فرهنگیان، از رئیس جمهور و ریاست قوه قضاییه درخواست کرد که براساس اصول قانون اساسی به پیگیری رفع حصر بپردازند.

در ادامه مظفری نژاد عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی معلمان به قرائت متن پیام سید محمد خاتمی در خصوص برگزاری این کنگره پرداخت و پس از آن دکتر عارف در سخنرانی خود به جایگاه ارزنده گروههای اصلاح طلب در اداره کشور اشاره نموده و ادامه داد: اصلاح طلبان نشان دادند که از نظر آنان منافع ملی بر منافع جریانی اولویت دارد و بر اساس همین باور در بسیاری از مواقع از حق مسلم خود عبور کردند. نماینده ی مردم تهران و رئیس فراکسیون امید همچنین به بیان مسائل و مشکلات و جایگاه معلمان و اعلام آمادگی فراکسیون امید برای شنیدن راهکارها و برنامه های تشکل های معلمان و ضرورت عزم ملی برای رسیدگی به مشکلات این قشر اشاره کرد و در پایان بر لزوم هماهنگی و همکاری تشکل های معلمان حول محور عقلانیت و خردجمعی برای حضور فعال در مسائل جامعه فرهنگیان تاکید کرد.

سخنران بعدی این مراسم، دکتر دانش آشتیانی، وزیر آموزش و پرورش در سخنان خود با اشاره به مساله منزلت و جایگاه فرهنگیان بر لزوم پیگیری حق و حقوق این قشر تاکید نمود. در پایان انتخابات شورای مرکزی این تشکل انجام گرفت و در نهایت اعضای شورای مرکزی انجمن اسلامی معلمان برای دوره بعدی انتخاب شدند.

دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی