سایز متن   /

تابان مخفف عنوان «توسعه آموزش برای آبادی ایران» است. تارنمایی که با هدف انتشار آخرین اخبار، تحلیل ها، مقالات و گزارشات حوزه آموزش و پرورش، توسط تنی چند از کارشناسان حوزه آموزش کشور راه اندازی شده است.

پیشینه فعالیت تابان (توسعه آموزش برای آبادی ایران) در فضای مجازی به تاسیس «انجمن مجازی آموزگاران» در شبکه های اجتماعی باز می گردد و هم اکنون نیز این تارنما توسط محتوای منتشر شده در این صفحات و گروه ها تغذیه می شود.

این تارنما وابستگی به تشکل های سیاسی و صنفی معلمان ندارد. با اینحال با انتشار اخبار فعالیت های تشکل های فرهنگیان حمایت خود را از اقدامات عقلانی و منطقی این تشکل ها در دستیابی به مطالبات فرهنگیان ابراز می دارد.

تابان(توسعه آموزش برای آبادی ایران) در صدد است با انتشار یادداشت ها، نظرات، تصاویر و فیلم های ارسال شده از سوی شما حول موضوع توسعه و آموزش، صدای رسای شما باشد تا همراه با مخاطبان خود، قدم در مسیر توسعه کمی و کیفی نظام آموزشی کشور بگذارد.

از همین رو از تمامی اساتید دانشگاه، صاحبنظران و متخصصان حوزه آموزش، فرهنگیان و کارشناسان آموزش و پرورش و دانشجویان رشته های علوم آموزشی دعوت می گردد مطالب خود را از طریق بخش «تماس با ما» برای مدیران تابان ارسال نمایند. در صورت تمایل برای همکاری بیشتر در حوزه های مورد علاقه خود با سایت تابان با مراجعه به بخش «ارتباط با ما» یا در قسمت «دیدگاهها» پیام خود را ارسال نمائید.

دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی