سایز متن   /

هنگامی که کارتون اتوبوس سحر آمیز برای اولین بار در ۱۹۹۴ در ایالات متحده آمریکا از تلوزیون پخش شد، هنوز تصور می شد پولوتو یک سیاره است. حال پس از گذشت قریب به  ۲۰ سال از پخش این برنامه محبوب کودکان که از روی سری کتاب های علمی مشهور جوانا کول و بروس دگن تهیه شد، در حال بازگشت به تلوزیون است. با اندک تغییر، افزوده شدن علوم مدرن روز و به روز این کارتون بار دیگر از تلوزیون های ایالات متحده امریکا برای کودکان پخش خواهد شد.

خبر شروع ساخت قسمت های جدید این کارتون که در ایران با نام “سفرهای علمی” شناخته می شد،  در سال ۲۰۱۴ اعلام شد و بخش هایی از این انیمیشن زیبا و جذاب برای کودکاان پخش شد که اتوبوس عجیب و زرد رنگ مدرسه را در میان لشگری از مورچه های عظیم الجثه نشان می داد و طبق معمول خانم فریزل عجیب و دوست داشتنی در حال ارائه توضیحات به بچه های مدرسه بود.

در سری جدید این کارتون از ابزارهای پیشرفته تولید انمیشن استفاده شده و کیفیت این کارتون نسبت به سری های اولیه قطعا بالاتر خواهد بود. همچنین در حتوای این کارتون از ربات ها و اختراعاتی که در ۲ دهه اخیر در جهان همه گیر شده و به دنیای علم اضافه شده است، بهره گرفته می شود.

دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی